İADE VE TESLİMAT

Ücretsiz kargo 
Barners.com.tr adresinden yaptığınız tüm alışverişleriniz kargo ücreti alınmadan size ulaşacaktır. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.
 
Teslimat
Barners.com.tr üzerinden Pazartesi -Cuma 17 00 a kadar siparişi verilen ürünleriniz tarafımızdan aynı gün ya da siparişi takip eden ilk işgünü kargoya verilir. Sipariş verilen ilin uzaklığına göre 1 ile 7 işgünü içerinde teslim edilir.
 
İade Şartları
15 gün içerinde iade hakkı: iade etmek istediğiniz ürünleri,  gönderdiğimiz iade formuyla birlikte siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 15gün içerisinde anlaşmalı kargo şirketiyle iade edebilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uygun olması gerekmektedir.
 
İade Koşulları
Satın almış olduğunuz üstünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması ve kullanılmamış olması koşuluyla iade edebilirsiniz. İade edilen ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olması gerekiyor. Aksesuar, kemer, toka gibi ürüne ait parçaların eksiksiz iade edilmesi gerekmektedir.
Abiye ve aksesuarlarda iade yapılamaz.
Geri ödemeler iade ettiğiniz iade şartlarına uyduğu takdirde firmamız geri ödemeleri takip eden 7 işgün içerisinde bankaya bildirecektir. Sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.
İade Adresi
Konrad Adenauer cad no 18/A 
Sancak / Ankara
 
 
 
Ücretsiz İade Hakkı
İade etmek istediğiniz ürünleri sadece Aras Kargo ile gönderdiğiniz takdirde kargo ücreti alınmayacaktır. İade bize ulaştıktan sonra, iade koşullarına uygunluğu kontrol edildikten sonra iadeniz gerçekleşir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR